• דף הבית
 • שאלות ותשובות

  האם המאפים מגיעים טריים כל יום?

  כמובן. המאפים נאפים כל לילה בקונדיטוריה שלנו ומסופקים לחנויות מדי בוקר. כל המאפים שנשארים בסוף כל יום נאספים על ידי מתנדבי עמותת "משולחן לשולחן" ונתרמים לנזקקים.  האם ישנם מוצרים שאינם מכילים חלב?

  ישנם מוצרים שאינם מכילים חלב והם כשרים פרווה, יש עוגות בחושות, עוגיות, עוגות מוס וקינוחי צנצנת.  מומלץ להגיע לחנות ולשאול את הצוות על המבחר.  האם יש מקום לשבת?

  ברוב החנויות אין מקומות ישיבה, כל המוצרים מיועדים למכירה לדרך 

    (take away) והביתה, ללא צריכה במקום.

  בחנויות במרכז שוסטר ובבזל תוכלו למצוא שולחנות מחוץ לחנות לישיבה "קלה", ללא שירות.  איזה מוצרים ללא סוכר ניתן למצוא אצלכם?

  משפחת המוצרים ללא תוספת סוכר מיועדת לאנשים אשר ברצונם לשמור על רמות סוכר נמוכות. המוצרים אינם דיאבטיים ואינם דיאטטיים. מבין המוצרים: עוגיות ריבה, עוגיות שוקולד צ'יפס, עוגיותמדלן שוקולד, עוגת תפוז קוקוס, עוגת לימון ושקדים, עוגת פרג ותפוחים, עוגת גבינה אפויה, מוס 3 שוקולדים. המוצרים עשויים להכיל סוכר פרי טבעי, ומכילים ממתיק סוכר מלאכותי – מלטיטול.  האם קיים שירות משלוחים?

  לא קיים שירות משלוחים. ניתן להתקשר לאחת החנויות, להזמין ולהגיע לאסוף כשהכל מוכן ומחכה.  האם ניתן למצוא אצלכם מוצרים ללא גלוטן?

  בבוטיק סנטרל מבחר מוצרים אשר אינם מכילים קמח: עוגיות מקרון,עוגיות שוקולד טופי, עוגה בחושה שוקולד ברולה וכן מבחר עוגות מוס וקינוחי צנצנת. כדאי להגיע לחנות ולשאול.  איפה מכינים את העוגות והמאפים?

  קונדיטוריית הבית שלנו, אוונטאז' פטיסרי הנמצאת בחולון, היא שמייצרת ומשווקת אל הבוטיקים את כל המוצרים מדי יום. לקונדיטוריה רישיון יצרן בר תוקף מטעם משרד הבריאות, רישיון עסק מעיריית חולון ותעודת כשרות ממועצת הרבנות חולון.  האם לכל הבוטיקים תעודת כשרות?

  בכל הבוטיקים ניתן למצוא תעודת "כשר חלבי" ממועצת הרבנות בתל אביב ובירושלים החנויות בהשגחת בד"צ בית יוסף.  כל המוצרים הנמכרים בבוטיקים מסופקים מקונדיטוריית הבית שלנו, אוונטאז' פטיסרי, שגם היא בעלת תעודת "כשר חלבי/ פרווה" ובהשגחת בד"צ בית יוסף  האם יש מוצרים טבעוניים?

   כן, יש מבחר גדול של עוגות, עוגיות ואפילו קינוחי צנצנת טבעוניים. ישנם מאפים לקפה ומאפה, עוגות פס ועוגות בחושות. מומלץ להגיע ולשאול את הצוות. כמו כן בקפה ישנה אפשרות לחלס סויה וכמו כן - חלב שקדים בתוספת 2 ש"ח.  האם החנויות נגישות לכיסאות גלגלים?

  כן, כל החנויות נגישות והכניסה לכיסא גלגלים מותאמת. כמו כן, ניתן להסתייע בצוות האדיב במידה ויש צורך.