• דף הבית
 • בוטיק סנטרל, בית עוגות – פטיסרי

  בוטיק סנטרל, בית עוגות – patisserie , חנויות בוטיק המביאות מדי יום את החוויה האירופאית עד אליך...
  מאז היווסדן, בשנת 2004, שינו חנויות הבוטיק את חווית הצריכה האורבנית. מאז ובכל יום, אנו בבוטיק סנטרל ממשיכים להתעדכן ולהעביר אליכם טעמים של עירוניות מסוג אחר ומשובח, בצורה פשוטה ומהירה.
  תשומת הלב והמחשבה הניתנת לכל פרט, החל בבחירת מיקומי החנויות , עיצובן הנעים, המזמין והחמים, אריזות הבוטיק המושקעות, המוצרים האיכותיים המטופלים בקפידה מתמדת וכמובן בחירת צוות הבוטיק, כמו גם התייחסותנו הערה לנושאים כגון איכות הסביבה,תרומה לנזקקים וכד', כל אלו יחד משרים אווירה של יצירה עירונית הרמונית ויומיומית.
  האווירה הנעימה, השירות המקצועי והפנים המוכרות והמחייכות, הן של צוות הבוטיק והן של האורחים האחרים המבקרים גם הם מדי בוקר, כל אלו יצרו קהל קבוע, רחב וצבעוני ויחד עם זאת מתחדש ומתרחב מדי יום של אנשים מכל גווני הקשת העירונית ומחוצה לה.
  בבוטיק סנטרל מוצגים למכירה מדי בוקר מבחר עשיר של מאפים טריים, קרואסונים פריכים ונימוחים המגולגלים ביד, מתוקים ומלוחים, מאפי בריוש עשירים, כריכי בוטיק איכותיים ומוקפדים המוגשים כל יום במילויים עשירים ולצד כל אלו - כוס הקפה האיכותית שלנו, שכבר הפכה לשם דבר, המשאירה טעם של עוד...

  חוויית האירוח מתחילה תמיד אצלנו בבוטיק סנטרל. מבחר מרהיב וצבעוני של עוגות מוס בטעמים מיוחדים ובקישוטים מעודנים, גדולות קטנות ואישיות ,מוצגות בויטרינה בכל בוטיק. עוגות השמרים העוגות הבחושות והעוגיות, הקישים העשירים ומיני המלוחים, אשר נאפים מדי יום בקונדיטוריית הבית המקצועית שלנו, יתאימו לכל חגיגה, אירוח, פינוק ביתי, כמו גם למשרד וכמתנה מושקעת למישהו אהוב...
   

  בוטיק סנטרל. פשוט לבוא. פשוט לקנות.

   

   

   
   

  צילומים: דליה גל סברדלין, חגית גורן